فارس/ فرماندار ساری گفت: تمامی محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های وضعیت قرمز کرونایی که توسط ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا ابلاغ شد، از امروز در ساری اجرایی می‌شود.

عباسعلی رضایی فرماندار ساری پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان ساری با اعلام وضعیت قرمز کرونایی شهرستان ساری، اظهار کرد: تمامی محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های وضعیت قرمز کرونایی که توسط ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا ابلاغ شد، از امروز در ساری اجرایی شود.
وی با قدرانی از صبوری و همراهی اصناف و بازاریان در اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی، گفت: نباید شهروندان با عادی‌انگاری مقابله با پیک جدید شیوع کرونا را سخت کنند، قطعا با رعایت دستورالعمل‌ها ستاد کرونا و به دنبال آن کاهش آمار مبتلایان شاهد بازگشت وضعیت عادی و تغییر رنگ‌بندی کرونایی در مرکز استان خواهیم بود.
فرماندار ساری افزود: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در ایام نوروز توسط شهروندان روند کنترل شده شیوع بیماری کرونا را با مشکل مواجه کرده و امروز شاهد افزایش آمار مبتلایان هستیم.
رضایی با بیان اینکه کادر درمانی بیمارستان‌های به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش برای بهبود بیماران کرونایی هستند،گفت: رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر درمانی گذاشته است که در صورت استمرار این وضعیت موجب فرسودگی این قشر زحمت‌کش خواهیم بود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today