فارس/ فرماندار ساري گفت: تمامي محدوديت‌ها و دستورالعمل‌هاي وضعيت قرمز کرونايي که توسط ستاد ملي پيشگيري و مقابله با کرونا ابلاغ شد، از امروز در ساري اجرايي مي‌شود.

عباسعلي رضايي فرماندار ساري پيش از ظهر امروز در جلسه ستاد پيشگيري و مقابله با ويروس کرونا شهرستان ساري با اعلام وضعيت قرمز کرونايي شهرستان ساري، اظهار کرد: تمامي محدوديت‌ها و دستورالعمل‌هاي وضعيت قرمز کرونايي که توسط ستاد ملي پيشگيري و مقابله با کرونا ابلاغ شد، از امروز در ساري اجرايي شود.
وي با قدراني از صبوري و همراهي اصناف و بازاريان در اجراي طرح محدوديت‌هاي کرونايي، گفت: نبايد شهروندان با عادي‌انگاري مقابله با پيک جديد شيوع کرونا را سخت کنند، قطعا با رعايت دستورالعمل‌ها ستاد کرونا و به دنبال آن کاهش آمار مبتلايان شاهد بازگشت وضعيت عادي و تغيير رنگ‌بندي کرونايي در مرکز استان خواهيم بود.
فرماندار ساري افزود: عدم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي و فاصله‌گذاري اجتماعي در ايام نوروز توسط شهروندان روند کنترل شده شيوع بيماري کرونا را با مشکل مواجه کرده و امروز شاهد افزايش آمار مبتلايان هستيم.
رضايي با بيان اينکه کادر درماني بيمارستان‌هاي به‌صورت شبانه‌روزي در حال تلاش براي بهبود بيماران کرونايي هستند،گفت: رعايت نکردن دستورالعمل‌هاي بهداشتي و افزايش آمار بيماران کرونايي بار سنگيني بردوش کادر درماني گذاشته است که در صورت استمرار اين وضعيت موجب فرسودگي اين قشر زحمت‌کش خواهيم بود.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today