ایرنا/ فرماندار شمیرانات اعلام کرد: مطابق با وضعیت هشدار پرخطر(قرمز) و آغاز موج چهارم کرونا، تفرجگاه‌ها، مراکز تفریحی، پارک‌ها و کوهسارهای شهرستان تا ۲ هفته تعطیل خواهد بود و محدودیت‌ها برای مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ اعمال می‌شود.

سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات روز چهارشنبه اظهار کرد: اعمال محدودیت در روزهای آخر هفته در گردنه قوچک(دسترسی به لواسانات و رودبار قصران) به منظور حفاظت از بخش‌های تابعه نیز از اقداماتی است که در راستای کاهش ترددهای غیرضرور صورت خواهد گرفت.
وی همچنین فعالیت رستوران‌ها را تنها در صورت «بیرون‌بر» مجاز اعلام کرد و افزود: با توجه به شرایط حساس شهرستان از لحاظ شیوع کرونا، در صورت سلف داخل رستوران با خاطیان برخورد قاطع صورت می‌گیرد.
این مقام مسئول از مردم خواست با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی، دقت نظر در ماسک زدن و عدم سفرهای غیرضروری در کنترل موج چهارم بیماری کرونا همدلی خود را نشان دهند.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی و طبیعتی بکر متشکل از شهر شمیران (منطقه یک و شمال و شرق منطقه ۲ تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

آخرین خبر تهران در اینستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran