ایرنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در استان همدان مرکز تعویض پلاک این استان از فردا پنجشنبه تعطیل است.

سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در این رابطه بیان کرد: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان و افراد مشکوک به ویروس کرونا، مرکز تعویض پلاک استان همدان به منظوری پیشگیری از شیوع این ویروس از فردا تعطیل می شود.
وی یادآوری کرد: علاوه بر تعطیلی مرکز تعویض پلاک، آزمونی کتبی و عملی آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای دریافت گواهینامه نیز تا اطلاع بعدی و بازگشت به شرایط عادی برگزار نمی شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان یادآوری کرد: اواخر سال ۹۸ نیز به علت شیوع ویروس کرونا در همدان مرکز تعویض پلاک این استان تعطیل اما با تغییر رنگ بندی مجدد بازگشایی شد ولی خدمات رسانی در مراکز تعویض پلاک و شماره‌گذاری به صورت اینترنتی صورت گرفت.
سرهنگ فکری اضافه کرد: با در پیش گرفتن رویکرد اینترنتی و آنلاین کردن خدمات علاوه بر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در راستای تکریم ارباب رجوع از اتلاف وقت و هزینه خدمات گیرندگان از مجموعه انتظامی نیز جلوگیری شد.
 
  
  
 
 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today