ایرنا/ مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری زنجان از حریق انبار روغن موتور ماشین در خیابان صدر جهان شهر زنجان خبر داد.

مجید امیرفضلی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان اظهار کرد: ساعت ۲۰:۲۵ چهارشنبه شب ۱۸ فروردین ماه حادثه آتش سوزی در این نقطه از شهر زنجان به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اعلام و عوامل آتش نشانی در کمتر از پنج دقیقه در محل حاضر شدند.
وی ادامه داد: ۱۲ دستگاه خودروی آتشنشانی با ۳۰ آتش نشان به منظور اطفا و مهار حریق از ایستگاه های پنجگانه این سازمان به محل حادثه اعزام شدند که با توجه به گستره آتش بلافاصله از خطوط لوله و شرکت نفت زنجان نیز درخواست کمک شد و با سه دستگاه خودروی آتش نشانی حضور یافته و وارد عملیات شدند.  
امیرفضلی افزود: اطفا و مهار کامل آتش به مدت قریب به سه ساعت طول کشید و در این مدت آتشنشانان بی وقفه تلاش کردند تا از گسترش آتش جلوگیری شده و خسارت مالی وارده به این انبار روغن موتور نیز به حداقل برسد.
وی با تاکید براینکه آتش‌نشانان حاضر در محل حادثه با رشادت هرچه تمام این حریق را اطفا و مهار کردند، تصریح کرد: علت دقیق حادثه از سوی کارشناسان ذیربط در دست تحقیق و بررسی می باشد اما در کل سهل انگاری و بی احتیاطی موجب وقوع این آتش سوزی شده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زنجان یادآور شد: فرمانداری و شهرداری زنجان و مدیریت بحران استان زنجان با ارایه امکانات لازم، در اطفا و مهار این آتش سوزی، همکاری خوبی را داشتند که قابل تقدیر است.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today