فارس/ بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب قوچان گفت: حوالی عصر امروز فردی مقابل کارخانه آرد این شهرستان به قتل رسیده است و یک نفر دیگر هم به دلیل اصابت گلوله در بیمارستان بستری شده که باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

علی‌اصغر وفایی، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب قوچان با اشاره به ماجرای تیراندازی عصر امروز در این شهرستان، اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه برحسب اطلاع مأمورین آگاهی درصحنه قتل حضور پیداکرده و مشاهده شد فردی به نام(ر.ب) با اصابت حدود ۳ تیر بلافاصله جان خود را ازدست‌داده است.
وی بیان کرد: فرد دیگری به نام(ح) نیز مورد اصابت گلوله قرارگرفته که پس از تیراندازی بلافاصله به بیمارستان موسی بن جعفر(ع) اعزام‌ شده است که باید تحت اقدامات درمانی و عمل جراحی قرار گیرد.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب قوچان با اشاره به اینکه ضارب شناسایی‌شده و بلافاصله پس از تیراندازی متواری شده است، گفت: دستور برای بازداشت این فرد به نام(م) صادرشده و کارشناسی‌ها برای بررسی نوع سلاح نیز در حال انجام است اما قطعاً صلاح کمری است.
وفایی تصریح کرد: طی بررسی‌های اولیه انجام‌شده علت این حادثه اختلاف‌های ملکی مربوط به زمین متصل به کارخانه آرد است اما تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar