ايرنا/ جانشين ستاد پيشگيري و مقابله با کرونا در استان قزوين از تعطيلي دوهفته‌اي اصناف و مشاغل گروه ۲، سه و چهار و اعمال محدويت‌هاي جديد کرونايي در سطح استان خبر داد.

منوچهر حبيبي جانشين ستاد پيشگيري و مقابله با کرونا در استان قزوين اظهار کرد: با توجه به ورود ۶ شهرستان استان به وضعيت قرمز،  محدوديت‌هاي جديدي براي صنوف اعمال مي‌شود.
وي اظهار داشت: تمامي فعاليت هاي آموزشي و فرهنگي و هرگونه تجمع در سطح استان ممنوع است و فقط مشاغل گروه يک در دو هفته آينده، مجاز به فعاليت هستند.
حبيبي ادامه داد: براي مقابله با شيوع کرونا دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توانند ۵۰ درصد نيروها را به صورت دورکاري کاهش دهند اما اين امر نبايد به کاهش خدمت رساني منجر شود.
وي با اشاره به وضعيت نگران کننده کرونا در سطح استان، اضافه کرد: براي پيشگيري و مقابله با اين ويروس همه مسووليت اجتماعي داريم و بايد با تمام توان در اين زمينه تلاش کنيم.
معاون سياسي و امنيتي استانداري قزوين تاکيد کرد: ورود و خروج وسايل نقليه از مناطق قرمز ممنوع خواهد بود و  محدوديت‌ها از فردا ۱۹ فروردين به مدت دو هفته اعمال خواهد شد.
حبيبي با اشاره به ورود روزانه ۱۰۰ نفر بيمار کرونايي به مراکز درماني استان، تصريح کرد: از روز پنجشنبه بيمارستان صحرايي در محوطه بيمارستان ارتش قزوين برپا خواهد شد و براي درمان بيماران در منزل با تامين کپسول اکسيژن برنامه ريزي مي‌شود.

آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today