شبستان/ رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه کهگيلويه و بويراحمد از لغو نماز جمعه در همه شهرستان هاي کهگيلويه و بويراحمد خبر داد.

حجت الاسلام عبدالرحيم عبودي، رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه کهگيلويه و بويراحمد گفت: آئين سياسي و عبادي نماز جمعه در همه شهرهاي استان کهگيلويه و بويراحمد در تاريخ ۲۰ فروردين ماه ۱۴۰۰ لغو شد.
وي دليل اين امر را وضعيت نارنجي و قرمز برخي مناطق و شهرهاي استان به لحاظ بيماري کرونا دانست و اظهار کرد: به همين دليل آئين سياسي و عبادي نماز جمعه اين هفته در تمام شهرهاي استان برگزار نخواهد شد.
رئيس شوراي سياست گذاري ائمه جمعه کهگيلويه و بويراحمد يادآور شد: هرگونه تصميم‌ گيري براي برگزار شدن يا نشدن آئين سياسي و عبادي نماز جمعه در شهرهاي کهگيلويه و بويراحمد در هفته هاي آينده با هماهنگي ستاد مقابله با کروناي استان خواهد بود.
ستاد برگزاري نماز جمعه شهر پاتاوه هم اعلام کرد، خود را متعهد به رعايت دقيق و کامل ضوابط ابلاغي ستاد مقابله با کرونا اين استان براي حفظ سلامت و جان مردم مي دانيم و به دليل وضعيت کرونايي در سطح استان و شهرستان دنا نماز جمعه در تاريخ ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ در شهر پاتاوه برگزار نخواهد شد.

آخرين خبر کهگيلويه و بويراحمد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today