باشگاه خبرنگاران/ مدير نمايندگي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه در استان بوشهر گفت: با توجه به شرايط کرونايي، نماز جمعه فردا(۲۰ فروردين ۱۴۰۰) در هيچ از شهر‌هاي استان اقامه نمي‎‌شود.

حجت الاسلام يعقوب بهمياري، مدير نمايندگي شوراي سياستگذاري ائمه جمعه در استان بوشهر بيان کرد: باتوجه به وضعيت شيوع ويروس کرونا در اين استان و بر اساس ابلاغيه شوراي سياستگذاري ائمه جمعه کشور و مصوبه ستادملي مبارزه با کرونا، نماز‌ جمعه اين هفته(۲۰ فروردين) در استان برگزار نخواهد شد.
اکنون از ميان ۱۰ شهرستان استان بوشهر، هشت شهرستان در شرايط قرمز و دو شهرستان در وضعيت نارنجي هستند.
هفته گذشته شهرستان قرمز کرونايي در استان بوشهر وجود نداشت و چهار شهرستان از نظر شيوع کرونا نارنجي بودند که نماز جمعه در ۱۴ شهر اين شهرستان‌ها شامل بوشهر، خارگ، عاليشهر، چغادک، ديلم، بندر امام حسن، گناوه، ريگ، برازجان، شبانکاره، آبپخش، سعدآباد، وحدتيه و دالکي اقامه نشد.
ششم فروردين هم در ۱۰ شهر استان از جمله بوشهر و ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ نيز در ۶ شهر، که در وضعيت نارنجي بودند، نماز جمعه اقامه نشد.
۲۵ شهر در استان بوشهر امام جمعه دارند، که از اسفندسال ۱۳۹۸ با توجه به شيوع کرونا گاهي نماز جمعه در هيچ يک از شهر‌ها اقامه نشده و گاه در برخي از شهر‌ها برگزار شده است.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar