مهر/ استاندار مازندارن با بیان اینکه تمامی محورهای ورودی به استان مسدود است، ورود به استان را ممنوع اعلام کرد.

احمد حسین زادگان استاندار مازندارن صبح پنجشنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: برای کنترل و کاهش آمار ابتلاء به ویروس کرونا تمامی محورهای ورودی به استان مازندران مسدود و تردد به این استان ممنوع است.
وی افزود: با همکاری نیروی انتظامی و نیروهای بسیج از هر گونه تردد به استان مازندران به شدت برخورد و اعمال قانون شود.
وی تصریح کرد: در وضعیت قرمز مشاغل گروه دو و سه حق فعالیت ندارند و مواضع سخت گیرانه برای تعطیلی مشاغل این گروه‌ها اعمال شود.
استاندار مازندران گفت: کلیه فعالیت‌های ورزشی در قالب‌های مختلف ممنوع است.
در این جلسه دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران نسبت به برگزاری مسابقات کشتی در رامسر انتقاد کرد و افزود: شرایط کرونا در استان مازندران نامناسب بوده و هیچ گونه مجوز جهت برگزاری مسابقات ورزشی صادر نشود.

بستری ۵۰ بیمار کرونایی در رامسر

محمد آزاد فرماندار رامسر نیز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس با استانداری مازندران برگزار شد گفت: در راستای پیشگیری، کنترل و کاهش آمار ابتلاء به ویروس کرونا به محض ابلاغ ورودی استان گیلان به سمت رامسر مسدود خواهد شد و هم اکنون تردد شبانه از ۲۲ شب الی ۳ بامداد ممنوع است و اعمال قانون می‌شود.
وی افزود: ۵۰ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان امام سجاد(ع) شهرستان رامسر بستری هستند که از این میزان هفت نفر در آی سی یو و ۴۳ نفر در بخش بستری هستند.
وی گفت: یک هزار و ۱۲ نفر در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و ۲ هزار و ۳۵ نفر ردیابی شدند.
فرماندار رامسر با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در حال اجرا است تصریح کرد: مجموعه شهرستان رامسر با توان لازم در حال فعالیت است و مدیریت در این بخش با نظارت و بازرسی و با اجرای قانون انجام می‌شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today