باشگاه خبرنگاران/ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب دو کارگاه زیر زمینی تولید ماسک تقلبی در اصفهان، خبر داد.

جهانگیر کریمی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت و هوشمندی خود از تولید غیر مجاز ماسک در دو کارگاه زیرزمینی در یکی از مناطق شهر اصفهان مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضایی به همراه کارشناسان اداره بهداشت استان به محل اعزام و در بازرسی از این کارگاه‌ها ۲۱۰ هزار عدد ماسک تقلبی تولید شده و آماده توزیع به همراه ۱۳۰ رول پارچه ماسک و مواد اولیه مربوط به تولید ماسک را کشف کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از پلمب کارگاه‌های مذکور با حکم مقام قضایی خبر داد و اظهار کرد: در این خصوص پرونده تشکیل شده و تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل اصلی راه اندازی این کارگاه‌ها در دستور کار ماموران قرار دارد.
کریمی تصریح کرد: پلیس با افراد سودجو و فرصت طلبی که با سوءاستفاده از شرایط کرونایی کشور برای کسب منفعت خود سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد قانونی می‌کند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today