ایرنا/ ۲۴۴ نفر به خاطر ابتلای قطعی به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان سمنان بستری هستند و  از ابتدای شیوع ویروس تاکنون ۲۰ هزار و ۹۴۶ نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان شامگاه چهارشنبه با ارائه آخرین آمار شیوع این ویروس در استان اعلام کرد: ۳۴۱ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان از ظهر سه‌شنبه تا ظهر چهارشنبه شناسایی شد و مجموع آمار بیماران کووید ۱۹ در این استان از ابتدا تاکنون به ۲۸ هزار و ۵۶۲ نفر رسید.
بنابر این گزارش، ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ یک نفر دیگر را در استان سمنان گرفت و بر این اساس از ابتدای شیوع این ویروس تا ظهر امروز تعداد جانباختگان این بیماری در استان به ۹۴۷ نفر رسید.
طبق اعلام شامگاه چهارشنبه این کمیته، با ترخیص ۳۲ بیمار دیگر، موارد بهبودی و ترخیص بیماران کووید ۱۹ در این استان به ۸ هزار و ۱۶۷ نفر رسید.
طبق آخرین گزارش ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی، سه شهرستان مهدیشهر، سرخه و میامی در وضعیت نارنجی و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today