موج/ معاون امور عمرانی استانداری ایلام گفت: مسیرهای مواصلاتی مناطق قرمز و نارنجی استان با دوربین های هوشمند کنترل می شوند.

احمد کرمی، معاون امور عمرانی استانداری ایلام با اشاره به اینکه جریمه یک میلیون تومانی در انتظار خودروها با پلاک غیر بومی در مناطق قرمز استان است بیان داشت: با توجه به شرایط خطرناک استان و در راستای اجرای مصوبات و دستورالعمل های استانی ستاد کرونا این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات و دستورالعمل های ستاد کرونا مسیرهای مواصلاتی مناطق قرمز و نارنجی استان با رنگ بندی قرمز و نارنجی کرونا باهماهنگی بعمل آمده با پلیس راه و راهداری و حمل و نقل جاده ای به صورت هوشمند و از طریق دوربین های جاده ای کنترل می شود.
معاون امور عمرانی استانداری ایلام به محدودیت های تردد خودروها اشاره و خاطرنشان کرد: ورود پلاک‌های غیر بومی به شهر قرمز و نارنجی ممنوع بوده و ورود به شهرهای قرمز یک میلیون و ورود به شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه دارد.
کرمی گفت: تمام شهرها استان مشمول محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد می‌شوند و تردد در این ساعت‌ها ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/