مهر/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: از ۱۵ اسفندماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری دو هزار و ۵۹۱ خودرو ناقض قانون در استان زنجان اعمال قانون شدند.

سرهنگ عباس مظفری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه محدودیت‌های تردد در زنجان به خوبی اجرا می‌شود، گفت: از ساعت ۲۲ شب تا سه صبح ترددهای درون شهری در زنجان ممنوع است.
وی اظهار کرد: از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری دو هزار و ۵۹۱ خودرو ناقض قانون در استان زنجان جریمه شدند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ نیروی پلیس برای کنترل تردد مردم در ۳۱ نقطه استان همکاری لازم را دارند، گفت: تنها هدف پلیس از اجرای محدودیت‌های تردد رفع و ریشه کنی بیماری کرونا است و در راستای تحقق این مهم مردم باید همکاری لازم را بکنند.
مظفری تاکید کرد: ۲۲ دوربین در زنجان تردد درون شهری را ثبت می‌کنند و رانندگانی که محدودیت‌های تردد را رعایت نکنند تخلف آنلاین به گوشی موبایل ارسال می‌شود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان ابراز داشت: امیدواریم با ریشه کنی بیماری کرونا محدودیت‌ها در استان هم برداشته شود.

 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today