باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: تکاوران پلیس در یگان تکاوری دهسلم ۱۰۸ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک را در بازرسی از ۲ موتورسیکلت کشف کردند.
 
سردار فرشید، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل و جابه جایی مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در نقاط کویری استان، موضوع را پیگیری و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.
او افزود: تکاوران پلیس در یگان تکاوری ۱۰۳ دهسلم ۲ دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را در عمق کویر رهگیری و کنترل کردند که در یک عملیات ضربتی موتورسیکلت‌ها را متوقف و در بازرسی از آن‌ها ۱۰۸ کیلو و ۴۵۰ گرم تریاک کشف کردند.
سردار فرشید بیان کرد: مأموران در این رابطه موتورسیکلت‌ها را توقیف و ۲ سوداگر مرگ را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با بیان این که پلیس به صورت شبانه‌روزی و با به کارگیری تمام امکانات برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند ادامه داد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و سامانه پیامکی ۱۱۰۵۶ آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today