باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامي خراسان جنوبي گفت: تکاوران پليس در يگان تکاوري دهسلم ۱۰۸ کيلو و ۴۵۰ گرم ترياک را در بازرسي از ۲ موتورسيکلت کشف کردند.
 
سردار فرشيد، فرمانده انتظامي خراسان جنوبي بيان داشت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با دريافت اطلاعاتي مبني بر حمل و جابه جايي مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در نقاط کويري استان، موضوع را پيگيري و دستگيري قاچاقچيان را در دستور کار خود قرار دادند.
او افزود: تکاوران پليس در يگان تکاوري ۱۰۳ دهسلم ۲ دستگاه موتورسيکلت حامل مواد مخدر را در عمق کوير رهگيري و کنترل کردند که در يک عمليات ضربتي موتورسيکلت‌ها را متوقف و در بازرسي از آن‌ها ۱۰۸ کيلو و ۴۵۰ گرم ترياک کشف کردند.
سردار فرشيد بيان کرد: مأموران در اين رابطه موتورسيکلت‌ها را توقيف و ۲ سوداگر مرگ را دستگير کردند که متهمان دستگير شده با تشکيل پرونده و دستور مقام قضائي روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامي استان خراسان جنوبي با بيان اين که پليس به صورت شبانه‌روزي و با به کارگيري تمام امکانات براي برقراري نظم و امنيت تلاش مي‌کند ادامه داد: مرکز فوريت‌هاي پليسي ۱۱۰ و سامانه پيامکي ۱۱۰۵۶ آماده دريافت اخبار و اطلاعات شهروندان در خصوص شناسايي و برخورد با مجرمان است.

آخرين خبر خراسان جنوبي در اينستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today