باشگاه خبرنگاران/ آتش سوزی مغازه تعویض روغن خودرو واقع در شهر اقبالیه، شب گذشته با حضور آتش نشانان قزوین و اقبالیه مهار شد.

قدیر موسی خانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین اظهار کرد: ساعت ۲۱:۱۷ دقیقه روز چهارشنبه در تماس با ستاد فرماندهی آتش‌نشانی قزوین از وقوع حریق در مغازه تعویض روغنی در کمربندی شهر اقبالیه خبر داده شد که نسبت به اعزام آتش نشانی شهر قبالیه اقدام شد.
موسی خانی افزود: با حضور این آتش نشانان و اعلام وسعت حریق و نیاز به نیروی کمکی بلافاصله سه اکیپ از ایستگاه‌های ۱، ۳ و ۸ آتش نشانی قزوین به همراه افسر کشیک سازمان در محل حاضر شدند.
او اضافه کرد: حریق از مغازه تعویض روغنی آغاز و با توجه به حجم بالای مواد اشتعال زا در مغازه، شعله‌ها به طبقات مسکونی بالا رسیده و در حال سرایت به شعبه بانک مجاور و مغازه‌های اطراف بود که نسبت به اطفای حریق و جلوگیری از بروز خسارت بیشتر اقدام شد.
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از شهروندان خواست که ضمن رعایت موارد ایمنی در صورت بروز هر گونه آتش سوزی و حادثه ای، در اطراف صحنه حوادث تجمع نکنند، چرا که ازدحام جمعیت در اطراف محل حوادث همواره موجب کندی روند عملیات می‌شود و عملکرد و عملیات آتش نشانان را مورد تاثیر خود قرار داده و از طرفی احتمال حوادث ثانویه، انفجارات و خسارات جانی غیر قابل جبران وجود دارد.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today