مهر/ رئیس بیمارستان شهدای ایذه گفت: در فروردین‌ماه سال جاری شاهد رکوردشکنی موارد بستری و فوت بیماران کرونایی در این شهرستان بودیم.

امرالله اورکی، رئیس بیمارستان شهدای ایذه در این باره عنوان کرد: موارد بستری بیماران کرونایی در فروردین‌ماه امسال نسبت به ماه‌های گذشته، تصاعدی و افزایشی بوده است.
وی ادامه داد: همچنین موارد فوت‌شدگان کرونایی در فروردین‌ماه سال جاری در ایذه افزایش داشته و با توجه به اینکه تنها ۱۹ روز از این ماه گذشته است، رکورد مرگ‌ومیر کرونایی در فروردین نسبت به ماه‌های گذشته شکسته شد.
اورکی در ادامه تأکید کرد: از مردم انتظار می‌رود که از درمان خانگی پرهیز کنند و در صورت داشتن علائم کووید۱۹، به طور سریع به مراکز درمانی مراجعه کنند زیرا که درمان خانگی در همه جای دنیا با شکست مواجه شده است.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط بحران و افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان، مجبور شدیم که بخش سوم کووید۱۹ را با ظرفیت ۲۵ تخت راه‌اندازی کنیم.
رئیس بیمارستان شهدای ایذه تأکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان ایذه در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و بیمارستان شهدای ایذه تنها بیمارستان شهرستان است، از مردم خواهش می‌شود که در خصوص خدمات‌رسانی و امکانات صبر و حوصله به خرج دهند.
 
  
 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today