مهر/ رئيس بيمارستان شهداي ايذه گفت: در فروردين‌ماه سال جاري شاهد رکوردشکني موارد بستري و فوت بيماران کرونايي در اين شهرستان بوديم.

امرالله اورکي، رئيس بيمارستان شهداي ايذه در اين باره عنوان کرد: موارد بستري بيماران کرونايي در فروردين‌ماه امسال نسبت به ماه‌هاي گذشته، تصاعدي و افزايشي بوده است.
وي ادامه داد: همچنين موارد فوت‌شدگان کرونايي در فروردين‌ماه سال جاري در ايذه افزايش داشته و با توجه به اينکه تنها ۱۹ روز از اين ماه گذشته است، رکورد مرگ‌ومير کرونايي در فروردين نسبت به ماه‌هاي گذشته شکسته شد.
اورکي در ادامه تأکيد کرد: از مردم انتظار مي‌رود که از درمان خانگي پرهيز کنند و در صورت داشتن علائم کوويد۱۹، به طور سريع به مراکز درماني مراجعه کنند زيرا که درمان خانگي در همه جاي دنيا با شکست مواجه شده است.
وي بيان کرد: با توجه به شرايط بحران و افزايش تعداد مراجعه‌کنندگان، مجبور شديم که بخش سوم کوويد۱۹ را با ظرفيت ۲۵ تخت راه‌اندازي کنيم.
رئيس بيمارستان شهداي ايذه تأکيد کرد: با توجه به اينکه شهرستان ايذه در وضعيت قرمز کرونايي قرار دارد و بيمارستان شهداي ايذه تنها بيمارستان شهرستان است، از مردم خواهش مي‌شود که در خصوص خدمات‌رساني و امکانات صبر و حوصله به خرج دهند.
 
  
 

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today