فارس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری هفت مجرم اقتصادی در طرح نوروزی ۱۴۰۰ در این استان خبر داد و گفت: از این افراد بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد ریال انواع کالاهای اساسی کشف شد.

سردار عبدالله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان در نوروز ۱۴۰۰ با اشراف اطلاعاتی و همکاری مردمی هفت مجرم مفاسد اقتصادی را شناسایی و دستگیر کردند.
وی افزود: این افراد با سوءاستفاده از وضع بازار و گرانی کالاهای اساسی به دنبال سودجویی و طمع‌ورزی بودند و با احتکار و توزیع خارج از شبکه و غیرقانونی کالاهای اساسی و اقلام موردنیاز مردم به گرانی‌ها در بازار دامن زده، موجب آسیب به معیشت مردم می‌شدند.
فرمانده انتظامی استان سمنان تصریح کرد: از این هفت متهم بیش از ۲۵۰ تن شکر، چندین تن برنج، روغن خوراکی، مرغ و ... به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال کشف شد.
حسنی خاطرنشان کرد: پلیس امنیت اقتصادی در راستای منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال با تمام توان ضمن حمایت و پشتیبانی از دست‌اندرکاران فعالیت‌های تولیدی، با افرادی که موانع اقتصادی به وجود می‌آورند با جدیت و قاطعانه و برابر قانون برخورد می‌کند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today