باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: ۹۳۱ نفر دیگر در آذربایجان غربی به بیماری کرونا مبتلا و ۱۸۵ نفر از مبتلایان در بیمارستان بستری شدند.

جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از شناسایی ۹۳۱ نفر بیمار مبتلای جدید به ‏کرونا ‏در آذربایجان غربی خبر داد و گفت: از این تعداد ۱۸۵ نفر در مراکز درمانی استان ‏بستری شدند‎.
وی تعداد بیماران کرونایی بستری شده در استان را ۸۷۲ نفر اعلام کرد و افزود: از کل ‏بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی، ۴۴۶ نفر ‏مبتلای ‏قطعی و ۴۲۶ نفر مشکوک بودند‎.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: طبق ‏آخرین ‏آمار، ۲۰۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان بستری شده اند و ۴۷ ‏نفر نیز تحت ونتیلاتور یا دستگاه تنفس مصنوعی قرار دارند‎. ‎
آقازاده با اشاره به اینکه هشت نفر از مردم استان آذربایجان غربی شامل ۶ نفر در ارومیه، یک نفر در میاندوآب، یک نفر در اشنویه به علت ابتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند، افزود: کل فوتی‌های ناشی از کرونا در استان به سه هزار و ۸۳۶ نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی همچنین اظهار کرد: ‏در شبانه روز گذشته از سه هزار و ۳۴۹ نفر تست کرونا دریافت شده است که در ۹۳۱ نفر ‏از این تعداد نتیجه مثبت بوده است‎.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today