ايرنا/ سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي همدان گفت: با فوت پنج بيمار ديگر در ۲۴ ساعت گذشته مجموع متوفيان قطعي ابتلا به کرونا در استان به يک هزار و ۵۹۳ نفر رسيد.

محمد طاهري، سخنگوي دانشگاه علوم پزشکي همدان با اشاره به آمار فوق اظهار کرد: با شناسايي ۹۲ بيمار جديد مبتلا به کوويد۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستري از ابتداي همه گيري ويروس کرونا تاکنون در استان به ۱۱ هزار و ۲۵۴ سيده است.
وي بيان کرد: تعداد مراجعان سرپايي به اورژانس بيمارستان‌هاي اين استان با علائم تنفسي مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۸۲ مورد بود که ۲۰۸ نفر از مراجعان به بيمارستان ها در بخش عادي بستري شدند.
مدير روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي همدان اضافه کرد: در عين حال هم اينک ۲۸  بيمار مبتلا به کوويد۱۹ در بخش آي. سي. يو مراکز درماني اين استان بستري هستند و وضعيت جسمي ۴۴ بيمار وخيم گزارش شده است.
وي درباره آخرين وضعيت بيماران کرونايي در شهرستان‌هاي استان همدان نيز گفت: شمار بيماران کرونايي بستري(از ابتداي همه گيري ويروس کرونا تاکنون) در بيمارستان‌هاي اسدآباد ۴۰۱، بهار ۶۵۳، تويسرکان ۷۲۸، رزن ۴۹۲، درگزين ۲۰۶، فامنين ۲۰۳ و کبودراهنگ ۷۱۲ نفر است.
وي افزود: همچنين تاکنون ۲ هزار و ۴۲ نفر در ملاير، يک هزار و ۳۳۰ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۱۹۶ نفر نيز در شهرستان همدان به اين ويروس مبتلا و بستري شده اند.

 

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today