ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با فوت پنج بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته مجموع متوفیان قطعی ابتلا به کرونا در استان به یک هزار و ۵۹۳ نفر رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به آمار فوق اظهار کرد: با شناسایی ۹۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع موارد مثبت بستری از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون در استان به ۱۱ هزار و ۲۵۴ سیده است.
وی بیان کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۹۸۲ مورد بود که ۲۰۸ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۸  بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی. سی. یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۴۴ بیمار وخیم گزارش شده است.
وی درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۴۰۱، بهار ۶۵۳، تویسرکان ۷۲۸، رزن ۴۹۲، درگزین ۲۰۶، فامنین ۲۰۳ و کبودراهنگ ۷۱۲ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۴۲ نفر در ملایر، یک هزار و ۳۳۰ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۱۹۶ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

 

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today