تسنیم/ معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه ناظر بر تعطیلی صنوف بر عهده دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: اداره صمت کاشان مسئول تعطیلی مشاغل است.

حجت‌الله غلامی، معاون استاندار اصفهان ضمن اشاره به پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای شهرهای بزرگ استان اصفهان، اظهار کرد: این پیشنهاد به ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شده و با بررسی پیشنهاد در صورت تصویب ابلاغ و اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت قرمز کاشان محدودیت‌ها ویژه مشاغل دو، سه و چهار باید اعمال شود، افزود: اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان مسئول تعطیلی صنوف به غیر از گروه شغلی یکم است و این گروه شامل مایحتاج عمومی مردم است.
معاون استاندار اصفهان با بیان اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی مسئول ناظر بر این موضوع است، ابراز کرد: نیروی انتظامی نیز در این زمینه با این نهادها همکاری می کند و باید گروه‌های مشاغل دو، سه و چهار تعطیل باشند و علاوه بر این موضوع بازرسی اصناف نیز در این زمینه مسئول است.
وی ضمن تأکید بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی توسط شهروندان، گفت: استان اصفهان متأسفانه درگیر موج چهارم کرونا شده است و بر همین اساس توصیه می‌شود تا شهروندان بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی اهتمام ورزند.
گفتنی است؛ محدودیت‌های کرونایی در هیچ یک از گروه‌های مشاغل رعایت نمی‌شود و تاکنون نیز برخورد جدی با صنوف متخلف انجام نشده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today