صدا و سیما/ رئیس ستاد انتخابات استان البرز با بیان اینکه در روز ششم ثبت نام داوطلبان شورای اسلامی روستا در سطح استان ۴۷۷ نفر ثبت نام کردند، گفت: تا کنون در مجموع در این ۶ روز هزار و ۳۶۲ داوطلب ثبت نام کرده اند.

نور محمد فردی، رئیس ستاد انتخابات استان البرز اظهار کرد: روی هم رفته در این مدت ۶ روز تا کنون هزار و ۳۶۲ داوطلب در سطح استان ثبت نام کرده اند که از این تعداد یک هزار و ۲۳۷ نفر معادل ۹۱ درصد آقایان و ۱۲۵ نفر معادل ۹ درصد خانم ها بوده اند.
وی گفت: از این تعداد ۶۶ درصد افراد ثبت نام شده به صورت حضوری و ۳۴ درصد به صورت الکترونیکی بوده است.
فردی تصریح کرد: همان طور که می دانید یک روز بیشتر به پایان ثبت نام شوراهای اسلامی روستا نمانده و ۲۲ فروردین آخرین روز ثبت نام شوراهای اسلامی روستاست بنابراین از کلیه کسانی که علاقمند و شرایط لازم را دارند در خواست می شود فرصت را از دست ندهند و ثبت نام کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان البرز افزود: در هر صورت تعداد ثبت نام کنندگان به تفکیک شهرستان ها عبارتند از ۳۳۹ نفر کرج، ۳۰۱ نفر ساوجبلاغ، ۲۹۲ نفر طالقان، ۱۸۸ نفر نظرآباد، ۱۶۹ نفر چهارباغ، ۵۹ نفر اشتهارد و ۱۴ نفر فردیس بوده اند.
وی تصریح کرد: از نظر تحصیلات در این ۶ روز در مجموع هزار و ۳۶۲ نفر ثبت نام کرده اند که ۶۵۰ نفر زیر دیپلم، ۳۶۰ نفر دیپلم، ۹۸ نفر فوق دیپلم، ۲۳۰ نفر لیسانس، ۵۳ نفر فوق لیسانس، ۶ نفر دکتری و ۱۰ نفر سطح یک حوزوی هستند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday