ایرنا/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه برنامه‌های مساجد در ماه رمضان متناسب با شرایط جامعه خواهد بود، گفت: باید منتظر فروکش کردن آمار مبتلایان باشیم تا شاید نیمه دوم ماه رمضان و شب‌های قدر برنامه‌هایی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار کنیم.

حجت الاسلام سعید احمدی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان در این رابطه اظهار کرد: از ۲ ابزار رسانه و تبلیغات محیطی در ماه مبارک رمضان برای ارائه محتواها بهره خواهیم برد.
وی ادامه داد: بی شک حال معنوی ماه مبارک رمضان و انتقال معارف دینی در فضای واقعی بیشتر از فضای مجازی قابل لمس و بهره برداری است اما در شرایط کنونی که حفظ سلامت جسمی مومنین امری مهم است باید از این ابزار قوی بیشترین استفاده را بکنیم.
حجت الاسلام احمدی گفت: ماه مبارک رمضان ماه بندگی و دلدادگی ملت مومن و حقیقت جوی ایران فرصتی برای پالایش نفس از رذایل است؛ توجه به این ماه مبارک و اعمال وارده آن بر هر مرد و زن مومنی واجب است.
وی ادامه داد: انتظار می‌رود ستاد ملی کرونا در تصمیمات خود مبنی بر تعطیلی و فعالیت حوزه های مختلف از جمله اماکن فرهنگی و هنری، ورزشی، علمی و اقتصادی با درایت و نظر کارشناسی شده پیش برود.
حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه عاشقان اباعبدالله حسین(ع) در ماه محرم و صفر ثابت کردند عزاداری و برقراری عزا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی امکان پذیر است افزود: طبق آمار رسمی ستاد ملی کرونا پس از ایام عزاداری بیشترین موارد رعایت پروتکلهای بهداشتی توسط هیات های مذهبی و مساجد بوده و کمترین آمار مبتلایان را داشته است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای مهار کرونا در کشور گفت: مهار کرونا منوط به رعایت همه مردم و وحدت عملی نسبت به مواجهه عموم با این ویروس منحوس است.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today