تسنیم/ رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی گفت: اصناف خراسان شمالی در سال گذشته در زمینه توزیع و تامین کالاهای اساسی و اقلام بهداشتی بهترین عملکرد را داشت اما متاسفانه هیچ گونه عملکرد مثبتی در زمینه حمایت از اصناف استان نداشتیم.

مهدی امیدوار،  رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی اظهار کرد: در سال گذشته کسبه خراسان شمالی بیشترین و بهترین عملکرد و همکاری را با ستاد مبارزه با بیماری کرونا در استان داشتند.
وی با بیان اینکه در سال گذشته هر آنچه که ستاد کرونا در قبال اصناف و بازاریان تصمیم گرفت کسبه خراسان شمالی با جان و دل به آن لبیک گفتند، افزود: اتاق اصناف خراسان شمالی در سال گذشته در زمینه توزیع و تامین کالاهای اساسی و اقلام بهداشتی بهترین عملکرد را داشت اما متاسفانه هیچ گونه عملکرد مثبتی در زمینه حمایت از اصناف استان نداشتیم.
رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی خاطرنشان کرد: اصناف و بازاریان خراسان شمالی در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی و اعمال محدودیت‌ها رتبه دوم کشور را کسب کردند.
وی با اشاره به جلسه برگزار شده چندی پیش ستاد ملی کرونا گفت: در جلسه نیروی انتظامی با ارائه آمار یک ساله در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف و بازاریان، خراسان شمالی پس از استان یزد، با 93 درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اعمال محدودیت ها در رتبه دوم کشوری جای گرفت که این افتخاری برای خراسان شمالی است.
امیدوار با انتقاد از مسئولان استانی و استاندار خراسان شمالی به جهت اینکه هیچ گونه تشویق و تقدیری از اصناف خراسان شمالی به عمل نیاوردند، اذعان داشت: کمترین کاری که می‌توانستیم در قبال جبران محبت های اصناف خراسان شمالی انجام دهیم همین تقدیر بود که متاسفانه مسئولان استانی همین یک مورد را هم دریغ کردند.
رئیس اتاق اصناف بجنورد با تاکید بر اینکه دیگر نمی توانیم جواب روسای اتحادیه ها را در قبال تعطیلی بدهیم اضافه کرد: پیشنهاد می‌شود اصناف و کسبه استان در بازه های زمانی مختلف در طول روز به فعالیت خود ادامه دهند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today