پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرمانده انتظامی آذربایجام غربی از توقیف پنج دستگاه تریلر حامل 128 تن و 300 کیلوگرم ذرت مسموم و غیرقابل مصرف در "بوکان" به ارزش تقریبی هفت میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

سردار خرم نیا، فرمانده انتظامی آذربایجام غربی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح کنترل ورود و خروج نهاده های دامی در محورهای مواصلاتی شهرستان بوکان، با هماهنگی مرجع قضایی موضوع برخورد قاطع و قانونی با عاملان توزیع خارج از شبکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: در این راستا با اقدامات اطلاعاتی به طور همزمان،پنج دستگاه کامیون تریلر حامل بار "ذرت" که قصد تخلیه بار در سیلوهای شرکت تولیدی صنعتی خوراک دام را داشتند، توقیف و در بازرسی از آنها 128 هزار و سیصد کیلو گرم ذرت کشف شد.
این مقام انتظامی افزود: برابر نظریه اولیه کارشناسان اداره جهاد کشاورزی و دامپزشکی و اداره صمت این شهرستان به جهت داشتن(بوی غیر معمول، رنگ نامناسب، شکستگی و پوکیدگی شدید،دمای بالای ذرت) غیرقابل مصرف بود کشف و ضبط شد.
خرم نیا عنوان کرد: ارزش تقریبی اموال مکشوفه بر اساس نظر کارشناسان، هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده و در این خصوص پنج دستگاه تریلر توقیف و پنج نفر نیز دستگیر و پرونده مربوطه به دستگاه قضایی ارجاع شد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today