باشگاه خبرنگاران/ رئیس سازمان محیط زیست صبح امروز در سفر یک روزه خود به زنجان در مزار شهدای محیط بان زنجانی حاضر شد و به مقام آن‌ها ادای احترام کرد.

عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست صبح امروز با حضور در زنجان در مزار شهدای محیط بان زنجانی حاضر شد و پس از ادای احترام به مقام این شهیدان که هفته گذشته به دست شکارچیان غیرمجاز به شهادت رسیدند دیدار کرد.
او در دیدار با خانواده ۲ محیط بان شهید زنجانی گفت: قطعا عاملان این فاجعه به سزای عمل خود خواهند رسید و خون این شهیدان روی زمین نخواهد ماند.
آبسالان، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان هم گفت: در این دیدار‌ها رئیس سازمان محیط زیست دستور داد تا پاسگاه محیط بانی بنام شهیدان مجلل و هاشمی احداث شود و همچنین سهمیه ویژه استخدام محیط بان به استان زنجان اختصاص داده شد.
او افزود: رئیس سازمان محیط زیست با حضور در پلیس آگاهی استان زنجان از رئیس آگاهی، بویژه دادستانی و همه عواملی که در کمترین زمان ممکن عوامل شهادت محیط بانان زنجانی را دستگیر کردند قدردانی کرد.
آبسالان از اعطای ۱۱۰ میلیون تومان کمک مالی به خانواده هر یک از محیط بانان شهید خبر داد و گفت: این مبلغ علاوه بر بیمه حق بیمه تکمیلی مسئولیت و بدنی است که بیمه به خانواده این ۲ محیط بان شهید پرداخت خواهد کرد.

 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today