فارس/ فرمانده انتظامی میامی از دستگیری سه مجرم غیربومی و سابقه‌دار با اعتراف به ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل در این شهرستان خبر داد.

حسین عجم، فرمانده انتظامی میامی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل در شهرستان میامی با توجه به تبعات به وجود آمده و حساسیت موضوع اقدامات اولیه مأموران انتظامی در این راستا آغاز شد.
وی به انجام تحقیقات میدانی و رصد اطلاعاتی پلیس در این راستا اشاره کرد و گفت: یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ به‌عنوان وسیله و ابزار سارقان در ارتکاب جرائم وقوع یافته شناسایی شد.
فرمانده انتظامی میامی ادامه داد: در اقدام اطلاعاتی و نامحسوس پلیس مشخص شد، سارقان غیربومی پس از انجام سرقت بلافاصله از شهرستان میامی خارج و به استان هم‌جوار متواری می‌شوند.
عجم با اشاره به حس مسؤولیت‌پذیری، هوشیاری و جدیت مأموران انتظامی گفت: در طرح‌های عملیاتی و ضربتی پلیس، این دو خودرو حین خارج شدن از شهرستان شناسایی و توقیف شدند.
وی میامی از دستگیری سه سارق سابقه‌دار و کشف ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد: تمام اقدامات قانونی پلیس در این راستا انجام شد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today