پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی/ وزیر راه و شهرسازی طی حکمی قاسم قاسمی ده چشمه را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی منصوب کرد.

قاسم قاسمی ده چشمه با حکمی از سوی محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در سمت مدیرکل راه و شهرسازی و رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی منصوب شد.
در این حکم آمده است:
«انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلغی مقام معظم رهبری و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید و با رعایت قوانین، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی، با اعمال مدیریت صحیح و مطلوب در بکارگیری منابع و ظرفیت های ملی و استانی نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه مسکن و شهرسازی با اولویت تولید مسکن، بازآفرینی شهری و توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل اقدام نمایید. همچنین ضرورت دارد در تعامل با استاندار محترم استان، مدیران و مسئولان محلی به‌ویژه شهرداران اهتمام ویژه بعمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه‌های ماموریت را فراهم آورید.
امید است با عنایت خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در خدمت به مردم شریف استان در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.»

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today