فارس/ استاندار البرز ضمن تشريح وضعيت پروژه‌هاي بزرگ استان، گفت: حدود ۶ کيلومتر از قطار شهري کرج که دولت نيز در آن مشارکت کرده در حال پيشرفت است که تعهد داده اند تا پايان کار دولت مورد بهره برداري قرار گيرد.

عزيزاله شهبازي، استاندار البرز با بيان اينکه اين پروژه به ويژه در ۲ سال اخير مورد مطالبه جدي مردم است، گفت: جاي خرسندي دارد که دولت برخلاف محدوديت‌هاي مالي، براي پيشبرد پروژه‌هاي استان با قدرت در ميدان بوده است.
وي ادامه داد: در پروژه کمربند شمالي کرج نيز دولت پاي کار آمد و با دستور رييس جمهور، رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور تمامي مبلغي را که براي اين پروژه تعهد کرده بود، تخصيص داد؛ حدود ۵۰۰ ميليارد تومان تخصيص اعتبار دولتي براي تسريع در تکميل کمربندشمالي کرج صورت گرفت.
استاندار البرز
 با بيان اينک شهرداري و شوراي اسلامي شهر کرج و پيمانکار مربوطه اتمام اين پروژه را تا پايان سال ۹۹ اعلام کرده بودند ولي شرايطي که کرونا و مشکلات ديگر رغم زد، مانع از تحقق اين هدف شد، اضافه کرد: در خصوص رفع معارضان اين پروژه نيز اداره کل راه و شهرسازي مساعدت لازم را داشته است.
شهبازي يادآور شد: بر اين اساس تمامي اقدامات از سوي دولت و دستگاه‌هاي مربوطه براي تکميل اين پروژه صورت گرفته و گره‌هاي اين مسير باز شده است از اين رو از شهرداري و پيمانکار انتظار مي‌رود که به تعهدات خود عمل کنند.
وي با اشاره به اينکه چند پروژه مهم و موثر در البرز در حال تکميل هستند، گفت: راه هشتگرد-طالقان نيز تکميل شده و انتظار مي رود تا پايان ارديبهشت ماه به بهره‌برداري برسد.
استاندار البرز عنوان کرد: حدود ۶ کيلومتر از قطار شهري کرج که دولت نيز در آن مشارکت کرده در حال پيشرفت است که تعهد داده اند تا پايان کار دولت مورد بهره برداري قرار گيرد.
شهبازي گفت: تمامي تلاش خود را معطوف کرده ايم که پروژه هاي نيمه کاره را تا پايان دولت به سرانجام برسانيم.

آخرين خبر البرز در اينستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday