اقتصاد ایران/ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش رگبارهای بهاری گاهی همراه با رعد و برق امروز نواحی غرب و جنوب و روز چهارشنبه شرق استان را فرا می‌گیرد.

آسیه آقایی، کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: با فعالیت امواج ناپایدار بارش‌زا امروز تا شامگاه چهارشنبه افزایش ابر، وزش باد به نسبت شدید تا شدید و بارش‌های بهاری در بسیاری از مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: امروز رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق به ویژه نیمه غرب و جنوب استان را فرا می‌گیرد و فردا وقوع بارش‌ها در نیمه شرقی دور از انتظار نیست.
کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه شبانه روز گذشته در سطح استان بارندگی نشده است، گفت: دمای هوا در اغلب مناطق استان در ۲۴ ساعت آینده بین دو تا سه درجه افزایش می‌یابد از این رو دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین و خنک‌ترین ساعات روز بین ۲۹ و ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر متغیر است.
آقایی اضافه کرد: در این مدت چوپانان با دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today