ایرنا/ فرماندار آران و بیدگل گفت: نزدیک به چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان جریمه در قالب ۳۷ هزار و ۹۱۵ برگه در سال ۱۳۹۹ از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی در این شهرستان صادر شده است.

اسماعیل بایبوردی، فرماندار آران و بیدگل اظهار کرد: در سال ۹۸، ۳۷ هزار و ۲۲۳ برگه جریمه برای خودورهای متخلف با مبلغی افزون بر چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان صادر شده است که حاکی از افزایش ۲۰۰ میلیون تومانی جریمه‌ها در سال ۹۹ است.
وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد در تعطیلات نوروز از سوی دستگاه‌های مربوطه آران و بیدگل، ادامه داد: در تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، نزدیک به ۵۲۰ برگه جریمه برای متخلفان محدودیت‌های کرونایی صادر شده است، در حالی که همین تعداد برگه جریمه در نوروز ۹۹ از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی برای خودروهای متخلف محدودیت های کرونایی صادر شده است.
فرماندار آران و بیدگل از افزایش کشفیات مواد مخدر در سال ۱۳۹۹ در این شهرستان خبر داد و افزود: با همکاری دستگاه‌های انتظامی، امنیتی و قضایی افزون بر ۴۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف شده و این در حالیست که در سال ۱۳۹۸ کشفیات مواد مخدر در این شهرستان حدود ۳۳ کیلوگرم بود.
وی افزود: تصادف‌های فوتی و جرحی شهرستان آران و بیدگل در سال ۱۳۹۹ نزدیک به ۳۵۱ فقره بوده که به نسبت سال ۱۳۹۸ با ۳۷۷ فقره تصادف، روند کاهشی داشته است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today