مهر/ سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان گفت: بیمارستان‌های اصفهان سرریز بیماران مبتلا به کرونا شده و چندین بیمارستان صحرایی در بیمارستان الزهرا ایجاد شده است.

حجت الله غلامی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان با بیان اینکه ظرفیت بیمارستان‌های استان اصفهان تکمیل و سرریز شده است، ابراز کرد: در حال حاضر بیمارستان‌های بخش خصوصی و خیریه‌ها به کمک دانشگاه علوم پزشکی آمده‌اند.
وی با اشاره به راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان الزهرا، گفت: چندین بیمارستان در این مرکز راه‌اندازی شده است.
غلامی با بیان اینکه اداره بازرسی استانداری موظف به نظارت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات و رعایت ظرفیت یک سوم کارمندان است، اضافه کرد: این نظارت‌ها از شنبه هفته جاری تشدید شده است.
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان اضافه کرد: بر اساس جمع بندی صورت گرفته شماره تلفن‌های ۳۱۱۳ و ۱۹۰ بهداشت و درمان، ۱۲۴ صمت، ۱۳۷ شهرداری اصفهان، ۱۱۱ استانداری اصفهان، ۳۶۳۰۷۹۷۷ ورزش و جوانان، ۳۷۱۰۸۷۱۵ آموزش و پرورش و ۳- ۳۲۳۵۲۰۱۲ بازرسی اصناف آماده دریافت گزارش تخلفات است.
سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان اصفهان در خصوص روند برنامه‌ریزی برای ورود عشایر به استان اصفهان، گفت: برای این امر رایزنی با استان‌های مبداء عشایر برای تأخیر دو هفته‌ای برای ورود به استان انجام شده؛ اما چنانچه همکاری صورت نگیرد نیز تمهیدات لازم با همکاری مرکز بهداشت و نیروی انتظامی برای کنترل ورود افراد به استان انجام شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today