ایرنا/ مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان توزیع ۶۰۰ هزار پرس غذای گرم در قالب پویش "ایران همدل، اطعام مهدوی" پخته و بین نیازمندان آغاز شد.

احمد لطفی، مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر اعلام کرد: پویش "ایران همدل، اطعام مهدوی" عنوان طرحی است که در ماه مبارک رمضان در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.
وی اضافه کرد: در اجرای این طرح  ۲۰ آشپزخانه متمرکز در سراسر استان در مراکز شهرستان‌ها راه‌اندازی و با همکاری خیران و گروه‌های جهادی روزانه ۲۰ هزار دست غذا پخته و در بین نیازمندان توزیع می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر توزیع ۵۰ هزار سبد غذایی خشک به ارزش تقریبی هر بسته ۴۰۰ هزار تومان شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و حبوبات میان خانواده‌های زیر پوشش را از دیگر برنامه‌ها در اجرای طرح ایران همدل در این استان عنوان کرد.
وی دعوت از خیران برای مشارکت در طرح محسنین و حمایت از ایتام را از دیگر طرح‌های حمایتی کمیته امداد دانست و افزود: در زمان حاضر بیش از هفت هزار فرزند یتیم و محسنین در استان زیر پوشش حمایت این نهاد هستند و نیاز به جذب ۶ هزار حامی جدید نیز برای حمایت مادی و معنوی از این فرزندان داریم .
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های شماره گیری کد دستوری# ۱۰۷۷۸۸۷۷* و واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۳۷۰ نزد بانک ملی ذیل در قالب رزمایش «ایران همدل- اطعام مهدوی»، کمک‌های خود را برای امور نیازمندان در ماه مبارک رمضان اختصاص دهند.
لطفی گفت: کمیته امداد استان بوشهر اکنون ۴۳ هزار خانواده با جمعیتی افزون بر ۸۰ هزار نفر را زیر پوشش دارد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar