تسنیم/ رئیس اتحادیه قنادان همدان گفت: قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه در قنادی‌های درجه یک همدان ۳۶ هزار تومان تعیین و اعلام شده است.

محمد ارغوان، رئیس اتحادیه قنادان همدان در این باره اظهار کرد: استقبال از بازار زولبیا و بامیه در ماه رمضان امسال بهتر از سال گذشته بوده و می‌توان گفت رونقی جزئی گرفته است.
وی با بیان اینکه همه واحدهای تهیه و عرضه زولبیا، بامیه و شیرینی‌جات موظف به رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی هستند تصریح کرد: بازرسان ما به صورت روزانه همه واحدها را رصد می‌کنند.
رئیس اتحادیه قنادان همدان با تاکید بر اینکه ورود مشتری بدون ماسک به داخل قنادی ممنوع است افزود: با تصمیم هیئت مدیره و به منظور فرهنگ‌سازی استفاده از ماسک و پیشگیری از ابتلا به کرونا، واحدها به صورت خودجوش اقدام به توزیع ماسک در بین خریداران کرده‌اند.
ارغوان با بیان اینکه هیچ موردی از کارگاه‌های غیر مجاز تهیه و توزیع زولبیا و بامیه مشاهده نشده است تصریح کرد: بخاطر شرایط کرونایی و حساسیت مسائل بهداشتی، خود مردم هم نسب به خرید از مراکز معتبر و دارای پروانه بهداشتی تاکید دارند.
وی با اشاره به اینکه در تامین مواد اولیه مورد نیاز واحدها هیچ گونه کمبود و مشکلی وجود ندارد  اظهار داشت: سهمیه انواع روغن، شکر و تخم مرغ به موقع در اختیار همکارانمان قرار گرفته است.
رئیس اتحادیه قنادان همدان با تاکید بر اینکه قنادی‌ها در گروه "یک" شغلی قرار گرفته و محدودیت‌های کرونایی شامل آن نمی‌شود گفت: قنادی‌ها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی مجاز به پذیرش مشتری هستند.
ارغوان به وضعیت قرمز و بحرانی کرونا در همدان اشاره کرد و اظهار داشت: ضمن نظارت کامل بر بهداشت واحدها از همکاران خواسته‌ایم در صورت ابتلا به هرگونه علائم تنفسی و سرماخوردگی به مدت دو هفته در محل کار حاضر نشوند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today