ایرنا/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: یک هزار و ۶۱۹ پرونده تخلفات صنفی استان در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه ایام نوروز تشکیل شد و واحدهای متخلف ۱۲ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان جریمه شدند.

فریبرز حسامی، معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان داشت: در مدت زمان اجرای طرح که تا ۱۵ فروردین ادامه داشت ۲۹ هزار و ۱۹۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی سطح استان انجام شد.
وی با بیان  اینکه صاحبان واحدهای متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: در این مدت همچنین یک هزار و ۷۸۱ مورد تخلف از سوی واحدهای صنفی و خدماتی استان صورت گرفته است.
حسامی افزود: بیشترین میزان بازرسی با هشت هزار و ۱۵۵ مورد مربوط به پوشاک، کیف و کفش بود که در این راستا ۴۵۳ مورد پرونده تشکیل شد و کمترین تعداد بازرسی نیز مربوط به فرآورده های لبنی با ۸۰ بازرسی و چهار پرونده است.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در این مدت از فرآورده های لبنی، اقلام پروتئینی، میوه، شیرینی جات، آجیل و خشکبار، شکر، برنج، روغن نباتی، تایر خودرو، پوشاک، کیف و کفش، نان، روغن موتور، مواد شوینده، واحدهای حمل و نقل شهری و آژانس ها، واحدهای اقامتی، اماکن تفریحی و فرهنگی زیارتی و رستوران ها بازدید شد.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی و کم فروشی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت اطلاع دهند. 

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy