ایرنا/ مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با افزایش قابل توجه از ۱۹۰ به ۳۱۲ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته و از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۱۸ هزار و ۵۱۳ نفر رسید.

افزایش ۱۲۲ موردی شمار آزمایش مثبت کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل حاکی از روند رو به رشد و نگران‌کننده شیوع این ویروس در منطقه است
مریم امیدی، مدیر روابط ‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه اکنون در مجموع ۳۳۲ بیمار حاد تنفسی در مرکزهای درمانی منطقه کاشان بستری هستند، افزود: ۲۹۴ از این تعداد در کاشان و ۳۸ نفر در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند.
وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۵۰ نفر در کاشان با سن دو تا ۸۸ سال و هشت نفر از آران و بیدگل با سن یک تا ۶۵ سال تحت مراقبت و درمان هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان شمار موارد بستری بیماران کووید ۱۹ در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی این منطقه را ۴۶ نفر اعلام و اضافه کرد: ۴۴ نفر از بیماران در کاشان دو نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
وی اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته فوت یک بیمار مرد ۶۴ ساله به دلیل کووید ۱۹ در مرکزهای درمانی شهرستان آران و بیدگل ثبت شد.
امیدی گفت: از اسفند ۱۳۹۸ تاکنون ۱۵۵ هزار و ۳۷۹ نفر به مرکزهای بستری، تشخیص سرپایی و درمانی شهرستان‌های آران و بیدگل و کاشان مراجعه کردند.
به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در این مدت، ۹ هزار و ۶۰۷ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل ترخیص شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today