موج/ فرماندار آمل از اعلام وضعیت اضطرار و بحرانی کرونا در این شهرستان خبر داد.

علیرضا شریعت فرماندار آمل با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: از کادر درمان و همه مردم شریف و خیرین تشکر می کنم و ضمن هشدار به وضعیت موجود از مردم درخواست می شود نهایت همکاری را در رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند چرا که بیماری کرونا به شدت رو به افزایش است.
وی ادامه داد: طبق آخرین دستورات ستاد ملی کرونا، نیروی انتظامی، اداره صمت و بهداشت درمان در صورت مشاهده تخلف از سوی واحد کسبی می توانند آن را بدون دستور مراجع قضایی پلمب کرده و سپس پرونده را به مراجع قضایی تحویل دهند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان آمل نیز افزود: میزان بستری در موج چهارم کرونا در آمل نسبت به گذشته به شدت افزایش یافته است و اگر همین روال افزایشی ادامه یابد قطعاً تیم بهداشت و درمان با چالش جدی رو به رو شده و عملاً در بیمارستان ها دیگر امکان پذیرش بیمار وجود نخواهد داشت.
دکتر علی رمضانی تصریح کرد: تعداد  کادر بهداشت و درمان نسبت به اوایل شیوع بیماری کاهش یافته چرا که بسیاری از پزشکان و پرستاران از لحاظ روحی بعد از این مدت مبارزه بی وقفه خسته هستند.
وی ضمن هشدار به وضعیت موجود از مردم خواست نهایت همکاری را در رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی داشته باشند چرا که این بیماری به شدت رو به افزایش است.
محمدی دادستان آمل هم گفت: با افرادی که قانون را رعایت نکنند و سلامت مردم را به خطر بیندازد برخورد کرده و طبق مصوبات ستاد ملی کرونا واحد صنفی آنها حداقل 15 روز پلمپ می شود.
رؤسای بیمارستانها نیز هر کدام به نیازهای خود در بیمارستان اشاره کرده و از خیرین درخواست کمک برای تهیه کپسول اکسیژن و لباس مخصوص برای بخش کرونا را داشتند و به دلیل کمبود نیروی انسانی در بخش خدمات و کادر متخصص در صورت تمایل دعوت به همکاری کردند.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today