مهر/ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر از شناسایی بیش از ۹۰۰مبتلا به کرونا در شهرستان روانسر از ابتدای اپیدمی کرونا تا کنون خبر داد.

محی الدین امینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر ظهر امروز اظهار کرد: در شبانه‌روز گذشته سه بیمار با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان روانسر بستری شده اند و مجموع بیماران بستری شده در بیمارستان روانسر را به هفت نفر رسانده است.
وی افزود: از ابتدای هفته جاری تا امروز جمعاً ۲۴ بیمار مثبت کرونا شناسایی شده و مجموع بیماران شناسایی شده کرونایی در شهرستان روانسر را به ۹۳۱ نفر رسانده است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر تصریح کرد: بالا رفتن آمار بستری‌های شهرستان روانسر زنگ خطر جدی برای شهروندان است که احتمال تغییر وضعیت روانسر به قرمز را در پی خواهد داشت.
وی ادامه داد: از شهروندان روانسری می‌خواهیم ضمن رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، در صورت مشاهده هرگونه علائم در سریع‌ترین زمان ممکن به مرکز ۱۶ ساعته کرونا واقع در درمانگاه شبانه روزی شهرک ویس القرن مراجعه کنند.
امینی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان روانسر، ۴۲ شهروند روانسری جان خود را در اثر ابتلاء به این ویروس از دست داده اند و هشت فوتی دیگر نیز مشکوک به ابتلاء به این ویروس بوده اند.

آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today