ایلنا/ استاندار خوزستان از تکمیل فاز نخست باغ‌موزه دفاع مقدس این استان تا پایان امسال با همکاری مجموعه نیروهای مسلح، بخش خصوصی، سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداری خبر داد.

قاسم سلیمانی‌دشتکی، استاندار خوزستان در بازدید از باغ‌موزه دفاع مقدس استان در اهواز، اظهار کرد: ساخت این باغ‌موزه به‌منظور انتقال ایثارگری‌ها و شهادت طلبی‌های دوران هشت سال دفاع مقدس، پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت در برابر دشمن بسیار ضروری است؛ چراکه نسل‌های بعد باید بدانند در آن دوران چه گذشت، نظام ما به چه قیمتی حفظ شد، به چه قیمتی کشور ما تجزیه نشد و چگونه در جهان جای پای محکم و قدرتمندی پیدا کردیم، یک وجب از خاک خود را از دست ندادیم.
استاندار خوزستان با تأکید بر اهمیت جمع‌آوری مستندات و خاطرات هشت سال دفاع مقدس، ادامه داد: ضرورت دارد این باغ‌موزه زودتر کامل شود و آثار شهدا و ایثارگران در معرض دید نسل‌های مختلف بعد از هشت سال دفاع مقدس قرار گیرد تا نسل‌های بعد نیز جانانه مدافع کشور و نظام خود باشند.
سلیمانی‌دشتکی خاطرنشان کرد: پیرامون تکمیل باغ‌موزه، تصمیمات مهمی گرفته شده و بنا شد با همکاری مجموعه نیروهای مسلح، بخش خصوصی و سازمان برنامه و بودجه کشور و شهرداری و نیز اعتبارات استانی، حرکتی‌های خوبی انجام و فاز نخست آن امسال تکمیل شود.

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today