باشگاه خبرنگاران/ استاندار اردبیل گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان منابع تامینی در بودجه سال ۱۴۰۰ راه آهن اردبیل-میانه اختصاص یافت.

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اظهار کرد: ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار اسنادی برای راه آهن اردبیل در نظر گرفته شد و در کنار آن دستور تخصیص ۳۰۰ میلیارد تومان منابع تامینی در بودجه سال ۱۴۰۰ راه آهن میانه-اردبیل از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه برای معاونین خود صادر شد که در اولین فرصت تا دو هفته آینده پرداخت شود.
او بیان کرد: این اقدام خوب رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور باعث شتاب دهی بیشتر به پروژه راه آهن اردبیل-میانه می‌شود.
استاندار اردبیل اظهار کرد: تخصیص اعتبار لازم برای راه‌های استان به ویژه راه گرمی به سمت بیله سوار، گرمی به سمت اردبیل، رضی-امیرکندی، اردبیل-مشکین شهر، پارس آباد-مشکین شهر، جاده سرچم و کلور-درام مورد بررسی قرار گرفت.
بهنام جو با اشاره به اینکه مجوز ماده ۵۶ و تضمین دولت برای بازپرداخت منابع برای پروژه‌های راه استان مورد ارزیابی قرار گرفت، افزود: راه پارس آباد به اردبیل، راه اردبیل به سرچم به مبلغ ۴۵۰میلیارد تومان مورد توافق قرار گرفت.
او تصریح کرد: در گذشته نیز از محل ماده ۵۶ برای آب رسانی به تازه کند گرمی و روستا‌های این حوزه، پایاب سد سبلان و پایاب سد گیوی در جنوب استان اعتبارات لازم جذب شده بود.
استاندار اردبیل یادآور شد: علاوه بر آن اعتبار مجتمع‌های آب رسانی و تسویه خانه فاضلاب اردبیل نیز مشمول ماده ۵۶ شده بود.


 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today