پایگاه اطلاع رسانی پلیس/ فرد شروری که با تیراندازی به سمت یک شهروند، ضمن مجروحیت وی در شهرستان هامون باعث رعب و وحشت عمومی شده بود، در اقدام ضربتی ماموران انتظامی شهرستان هامون شناسایی و دستگیر شد.

سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: یازدهم فروردین ماه سال جاری در پی اعلام یک مورد تیراندازی در یکی از محلات شهرستان هامون، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: با حضور مأموران انتظامی در صحنه و در بررسی های به عمل آمده مشخص شد، فردی با سلاح گرم به سمت شهروندی تیراندازی و ضمن مصدومیت وی، از محل متواری شده است.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به منظور دستگیری عامل این اقدام شرارت آمیز تحقیقات تخصصی پلیس آغاز و با تلاش صورت گرفته هویت متهم مشخص و روز گذشته طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در یکی از خیابان های شهرستان هامون دستگیر شد.
طاهری افزود: متهم پس از انتقال به پلیس اختلاف شخصی با شاکی را علت بزه انتسابی خود اعلام کرد که در این خصوص علاوه بر تلاش ماموران برای کشف سلاح به کار رفته در تیراندازی، پرونده ای تشکیل و متهم تحویل مراجع قضایی شد.
این مقام ارشد انتظامی بر عزم جدی پلیس سیستان و بلوچستان در برخورد قاطع با هر گونه جرم خشن تأکید و از خانواده ها و به خصوص سران طوایف خواست تا جوانان را از عواقب سخت نگهداری، حمل و جابه جایی انواع سلاح گرم و سرد آگاه سازند.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today