باشگاه خبرنگاران/ دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با فوت چهار کرونایی دیگر شمار قربانیان کرونا در این استان به ۹۳۶ نفر رسید.

سعید کشمیری، دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان امروز، ۴۴۱ نفر است.
وی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۹ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۷ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به افزایش تعداد بیماران بستری در بخش‌های ویژه کرونا، افزود: ۶۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند که از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۲۴ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: امروز چهار نفر فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، دو آقا با ۷۶ و ۵۰ سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون و دو خانم با ۸۶ و ۸۱ سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای فشار خون و کلیوی در استان بوشهر به ثبت رسید.
وی افزود: در شبانه‌روز گذشته ۷۸ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد ۵۴ نفر از آن‌ها مثبت قطعی بوده‎اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: تاکنون ۹۳۶ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
کشمیری گفت: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۹ هزار و ۷۳۲ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
وی عنوان کرد: همچنان تعداد موارد مبتلا و بستری در استان بوشهر روند رو به رشد و افزایشی است، که برای پایان این دوره از بیماری نیاز به همراهی آحاد مردم است.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar