صدا و سیما/ مدیر مخابرات منطقه خوزستان از رفع اختلال در شبکه دیتای تلفن ثابت و همراه اول ۵ شهرستان که به علت حفاری بدون هماهنگی رخ داده بود، خبر داد.

رحیم فلاح زاده، مدیر مخابرات منطقه خوزستان در این رابطه اظهار کرد: ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه، گزارش ایجاد اختلال در شبکه دیتای تلفن ثابت و همراه اول در شهرستان‌های ایذه، باغملک، بهبهان، رامهرمز و هفتکل اطلاع رسانی شد.
وی به اعزام نیرو‌های عملیاتی و فنی مخابرات به محل قطع فیبرنوری بین اهواز و رامهرمز اشاره کرد و افزود: مشخص شد حفاری بدون هماهنگی یک دستگاه بیل میکانیکی سبب قطع و آسیب دیدن فیبر نوری شد و با قطع این ارتباط برخی از سیستم‌های مخابراتی مختل شده و سبب اختلال در دیتای Adsl خانگی تلفن ثابت و شبکه ارتباطی همراه اول گردید.
فلاح زاده اظهار کرد: سرانجام با سرعت عمل نیرو‌های عملیاتی مخابرات منطقه خوزستان، در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه امروز مشکل شبکه رفع و شبکه ارتباطی نرمال شد و به حالت عادی بازگشت، اما از شهروندان و دستگاه‌های خدمات رسان خواهشمندیم ضمن استعلام از مخابرات جهت اطمینان از وجود یا نبود کابل و فیبر نوری، حین حفاری نیز اقدامات احتیاطی را انجام دهند.

 
 

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today