صدا و سیما/ ۱۱ مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ طی شبانه روز گذشته جان خود را از دست داده اند.

۳۵۱ بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۲۸۱ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
هم اکنون هزار و ۶۴۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.
شبانه روز گذشته ۱۱ هم استانی بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.
 
شناسایی ۲۸۳ بیمار کرونایی جدید
مرگ کرونایی همچنان روی بورسرئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۳ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری و ۲۷۵ نفر ترخیص شدند.
دکتر موسوی افزود: اکنون هزار و ۳۱۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.
او با اشاره به جان باختن ۸ نفر در ۲۴ساعت گذشته، گفت: ۲۲۶ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
دکتر موسوی افزود: سد مقابله با ویروس جهش یافته تشدید شیوه نامه‌های بهداشتی، استفاده جدی از ماسک، پرهیز از تردد غیرضروری و محدود شدن جمع‌های خانوادگی است.

شناسایی ۶۸ بیمار کرونایی جدید
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۶۸ بیمار کرونایی جدید ۲۴ ساعت گذشته در ۴ بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۵۷ بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.دکتر سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۳۲۵ نفر اعلام کرد و افزود: ۵۵ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
او با اشاره به جان باختن ۳ نفر در ۲۴ساعت گذشته، بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع ها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، پرهیز از سفر‌های غیرضروری و بهداشت دست تاکید کرد.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today