صدا و سیما/ ۳ جایگاه عرضه سیمان در شهرستان بهمئی به دلیل تخلف جریمه و پلمب شدند.

ارسلان عباسی، رئیس اداره تعزیرات حکومتی بهمئی در بازدید سرزده از محل توزیع سیمان در این شهرستان، گفت: ۳ جایگاه عرضه سیمان پلمپ و عاملان این سیمان فروشی‌ها به مبلغ ۱۲۰ میلیون ریال جریمه شدند.
وی با اشاره به اینکه قیمت‌ها براساس برچسب روی کالا است و هیچ کس حق ندارد خارج از قیمت مصوب کالایی را به فروش برساند، افزود: در این خصوص ۳ واحد به دلیل عرضه نکردن سیمان و افزایش قیمت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی بهمئی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی‌های انجام گرفته و با همکاری فرمانداری شهرستان، اداره صنعت معدن و تجارت و نظارت تعزیرات حکومتی و دیگر نهاد‌های امنیتی، کمبود سیمان در شهرستان بهمئی برطرف می‌شود و بر قیمت این محصول نظارت روزانه صورت می‌گیرد گفت: با هدف خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم و با متخلفان به شدت برخورد می‌شود.
عباسی با بیان اینکه تا زمان عادی شدن قیمت ها، تامین سیمان در بازار، این بازرسی ونظارت‌ها استمرار دارد و با عرضه کنندگان قاچاق و خارج از شبکه این محصول به شدت برخورد قانونی می‌شود.
وی ادامه داد: با توجه به شروع ساخت وساز‌ها و نیازمردم به سیمان، برنامه ریزی شده که بازرسانی از سازمان صمت در بازار حضور داشته باشند وروزانه موارد را رصد ونظارت کنند.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی بهمئی افزود: اگر فروش سیمان خارج از شبکه و قاچاق توسط عاملان انجام شود، بدونه هیچ گونه اغماضی ضمن معرفی متخلفان به مراجع قضایی و امنیتی، پروانه صنفی آن‌ها نیز ابطال می‌شود.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today