فارس/ نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام مطالبات چندین ساله مردم استان اردبیل درباره اهمیت تصویب منطقه آزاد برای این استان مرزی تشریح شد.

علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این زمینه اظهار کرد: به اعتقاد ما اردبیل نباید از نعمت تبدیل‌شدن به منطقه آزاد محروم بماند؛ بنابراین با توجه به این‌که احتمالا هفته آتی موضوع منطقه آزاد اردبیل برای تصمیم‌گیری به صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام خواهد رفت، نمایندگان استان اردبیل نشستی با دبیر محترم این مجمع برگزار کردند.
وی افزود: در این نشست مطالبات چندین ساله مردم استان اردبیل درباره اهمیت تصویب منطقه آزاد برای این استان مرزی تشریح شد.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ادامه داد: امیدواریم با پیگیری‌های نمایندگان استان اردبیل در مجلس و همچنین نماینده محترم ولی فقیه در استان از رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، موضوع منطقه آزاد اردبیل به تصویب دو سوم اعضای محترم مجمع برسد.
امیدوار به تصویب نهایی لایحه منطقه آزاد اردبیل هستیم
صدیف بدری، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل نیز در این باره گفت: مجمع نمایندگان استان اردبیل به منظور زمینه‌سازی جهت تصویب نهایی لایحه منطقه آزاد اردبیل در مجمع تشخیص مصلحت نظام با دبیر این مجمع نشستی ویژه برگزار کرد.
وی بیان کرد: در مجلس دهم این لایحه مهم و تاریخی را به تصویب رساندیم و امیدواریم با تصویب نهایی آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام، موجب رضایت مردم عزیز استان اردبیل شویم.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today