تسنیم/ شهردار شهرکرد گفت: در حال حاضر نمی‌توان زمان دقیقی را برای انجام پروژه‌ها و ازجمله پروژه برج دوقلو متصور شد.

بهادر عبدالغنی، شهردار شهرکرد در جلسه تعیین تکلیف پروژه برج دوقلوی شهرکرد اظهار داشت: پروژه برج دوقلو از سال 89 در مجموعه مدیریت شهری شروع شد که به علت مشکلاتی که وجود داشت تاکنون به نتیجه مطلوب نرسیده اما مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا با یک تصمیم درست، این پروژه به نتیجه برسد که در همین راستا با مصوبه شورای اسلامی مقرر گردید پروژه به مزایده گذاشته شود.
وی افزود: کار کارشناسی هیئت 3 نفره با معرفی کانون کارشناسان انجام و شرایط مزایده کاملاً مشخص و درحال بررسی در صحن علنی شورا می‌باشد که امیدواریم مزایده برگزار و با اقبال عمومی مواجه شود که عدد این مزایده می‌تواند برای مجموعه مدیریت شهری اثرگذار باشد.
عبدالغنی تصریح کرد: اما اگر از مزایده توفیقی حاصل نشد بحث مشارکت و با انجام پروژه در فازهای مختلف توسط شهرداری پیگیری می‌شود اما در حال حاضر نمی‌توان زمان و تاریخ دقیقی را برای انجام پروژه‌ها متصور شد.
شهردار شهرکرد بیان کرد: شرح خدمات و وظایف مربوطه به شورای اسلامی شهرکرد ارائه شده که شورای شهر یا طرح جدید ارائه می‌دهد و یا طرح شهرداری را با موارد مدنظر به تایید می‌رساند.
پروژه برج دوقلوی شهرکرد از سال 89 شروع شد و قرار بر این بود که در 26 طبقه و در زمینی به مساحت 6 هزار متر مربع تا سال 91 به اتمام برسد اما این پروژه با معضلات و مشکلات فراوانی روبرو شد و پس از گذشت حدود 11 سال، نیمه‌تمام باقی مانده است.
پروژه‌ای که تعیین تکلیف آن در اذهان عمومی و رسانه‌ها در هاله‌ای از ابهام باقی مانده است و همچنان مشخص نیست سرنوشت آن چه شود، اگر از معضلات بعد از احداث این پروژه مانند ترافیک و برخی مشکلات اجتماعی گذر کنیم، هدررفت بودجه و بدهی‌های زیادی که این پروژه به مدیریت شهری شهرکرد وارد کرد، مسئله مشهودی است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday