پایگاه خبری پلیس/ با هوشیاری و تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر میناب 572 کیلو و 700 گرم انواع مواد افیونی از یک خودرو وانت نیسان کشف شد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان میناب با همکاری اطلاعاتی کارشناسان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی و موضوع دستگیری سوداگران را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان روز گذشته، ضمن رصد اطلاعاتی انجام شده به محل مورد نظر اعزام که حین گشت‌زنی و کنترل خودرو های عبوری در محور هشتبندی - میناب، یک دستگاه خودرو وانت نیسان با 2 سرنشین را شناسایی و به آن دستور توقف دادند.
فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: راننده خودرو با مشاهده مأموران بدون توجه به دستور پلیس با افزایش سرعت اقدام به فرار کرد که در یک عملیات ضربتی و تعقیب و گریز سریع، خودرو متوقف شد.
سردار جعغری ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از خودرو مذکور مقدار ۳۸۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک، ۱۵۹ کیلوگرم حشیش و یک کیلو و ۵۰۰ گرم سوخته تریاک کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: در این عملیات 2 قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای احتمالی این محموله مواد مخدر ادامه دارد.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today