باشگاه خبرنگاران/ فرماندار اردبیل از راه اندازی بیمارستان صحرایی با توجه به افزایش آمار بیماران بستری ناشی از کرونا در اردبیل خبر داد.

مسعود امامی یگانه، فرماندار اردبیل در بازدید از بیمارستان صحرایی در محوطه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار کرد: با توجه به افزایش آمار بیماران بستری ناشی از شیوع ویروس کرونا و با در نظر گرفتن به اینکه ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل در حال تکمیل شدن است، بیمارستان صحرایی برای استفاده در مواقع اضطراری در محوطه دانشگاه علوم پزشکی با ظرفیت ۶۰ تخت راه اندازی شد.
او افزود: کادر درمانی و پرستاران از وضعیت موجود کرونا در اردبیل خسته شده و عاجزانه از مردم تقاضا دارند در رعایت دستور العمل‌های بهداشتی کوتاهی نکنند چرا که فشار به کادر درمان دوچندان می‌شود.
فرماندار اردبیل بیان کرد: اجتناب از حضور در دورهمی ها، افطاری ها، مراسم ترحیم و نقاطی که با تراکم جمعیتی روبه‌روست در دستور کار قرار گیرد تا شاهد کاهش بستری‌ها در بیمارستان‌ها شویم.
امامی یگانه با تاکید بر اینکه همه باید شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند، گفت: رعایت فاصله اجتماعی و زدن ماسک در همه جا برای مردم و مسوولان ضروری است و آگاهی دهی به مردم نیز از سوی رسانه‌ها انجام می‌شود.


آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today