مهر/ رئیس ستاد انتخابات استان قم با بیان اینکه ۲۰ هزار رای اولی در استان قم برای انتخابات پیش رو وجود دارد، گفت: تمام رسانه ها باید برای انتخاباتی پرشور و حداکثری تلاش کنند.

بیژن سلیمان پور رئیس ستاد انتخابات استان قم پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه جلسه کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی انتخابات با بیان اینکه ۲۰ هزار رأی اولی برای شرکت در انتخابات پیش رو در قم وجود دارد، اظهار کرد: تمامی رسانه‌ها و کسانی که تریبون در اختیار دارند باید تلاش کنند تا انتخابات آتی انتخاباتی پرشور و با مشارکت حداکثری برگزار شود.
رئیس ستاد انتخابات استان قم با اشاره به اینکه کار رسیدگی به صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای قم در هیئت‌های اجرایی به پایان رسید و به هیئت‌های نظارت ارسال شد، افزود: هماهنگی‌های خوب بین هیئت‌های اجرایی نظارت و بازرسی انتخابات وجود دارد.
وی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط کرونایی امسال تعداد صندوق‌های اخذ رأی ۱۰ درصد نسبت به دوره قبل افزایش خواهد یافت، ادامه داد: برقراری عدالت و انصاف تبلیغات در اماکن عمومی وظیفه کمیته اطلاع رسانی است و هرگونه بنر تبلیغاتی پس از تأیید این کمیته، مجوز نصب در اماکن عمومی را خواهد داشت.

آخرین خبر قم در اینستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday