جام جم آنلاین/ استاندار چهار محال و بختیاری در واکنش استاندار چهارمحال و بختیاری بختیاری در واکنش به اقدام خودسرانه تعداد افرادی معلوم الحال در به آتش کشیدن خودروی پیمانکار بخش آبگیر پروژه آبرسانی بن به بروجن، گفت: مسئولان شورای تامین اصفهان باید در قبال این رفتارهای زشت وخارج از شئون پاسخگو باشند.
 
صبح امروز شنبه 28 فروردین تعدادی افراد خود سر در محل احداث پروژه ملی انتقال آب بن-بروجن اقدام به آتش کشیدن خودرو پیمانکار این پروژه نمودند که فضای استان چهار محال و بختیاری را بشدت تحت تاثیر قرار داده و از آغازین ساعت امروز واکنش های مختلف ،متعدد مردم، مسئولان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فعالان سیاسی،فرهنگی و اجتماعی را در پی داشته است.
واکنش تند استاندار به رفتارهای ساختار شکنانه تعدادی افراد خود سر
اقبال عباسی در اولین واکنش با محکوم نمودن چنین حرکاتی در ایام کرونا و در آستانه انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ضمن محکوم نمودن این حرکت با هشدار شدید اللحن به مسئولان و مدیران ارشد دولتی این استان خواستار جوابگوئی به افکار عمومی خصوصا مردم و فعالان فضای مجازی و نمایندگان استان شد.
هشدار به مسئولان امنیتی و شرکت آب منطقه ای اصفهان
عباسی با بیان اینکه برای جذب پیمانکار جهت احداث آبگیر پروژه آبرسانی بن به بروجن وزارت نیرو مجوزات لازم را صادر کرده است، گفت: پیمانکار برای انجام عملیات احداث آبگیر کارگاه موردنیاز را تجهیز کرده بود که متاسفانه افرادی خودسر  و معلو الحال برای بار دوم  اقدام به تخریب محل آبگیر نموده اند، ضمن هشدار به مسئولان امنیتی ، شورای تامین و شرکت آب منطقه ای  اصفهان این آقایان در قبال چنین رفتاری مسئول بوده و هستند و باید در پیشگاه خدا و مردم استان چهار محال پاسخگو باشند. 
شایان ذکر است پروژ انتقال آب بن -بروجن یک طرح ملی است که سالهاست با کارشکنی تعدادی  با اخلال مواجه شده و این طرح مجوزات لازم را از سوی شخص رئیس جمهور ،وزارت نیرو و شورای عالی آب کشور کسب نموده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday